INWIRO s.r.o.

INWIRO s.r.o.

INWIRO s.r.o.

Společnost Inwiro s.r.o. poskytuje specializované služby a poradenství v oboru nedestruktivního testování

Historie a budoucnost

Společnost INWIRO s. r. o. byla založená v roce 2010 a staví na mnohaletých zkušenostech svých zaměstnanců. Zakladatelem je Ing. Lukáš Slivečka, syn pana Mgr. Petra Slivečky, který má více než 30 let zkušeností v oblasti zaměřené na nedestruktivní kontroly. Petr Slivečka pracoval jako vedoucí akreditované zkušebny ocelových lan ve Vědecko-výzkumném uhelném ústavu v Ostravě-Radvanicích (akreditovaná zkušební laboratoř č. 1025) a následně v Technických laboratořích Opava (akreditovaná zkušební laboratoř č. 1322). Lukáš Slivečka svého otce v těchto institucích profesně následoval. Společně potom pracovali ve společnosti TÜV SÜD s. r. o. jako externí pracovníci. Pan Petr Slivečka nyní působí ve firmě svého syna jako konzultant.

Společnost INWIRO vznikla v důsledku potřeby inovací a zkvalitnění služeb v oblasti nedestruktivních kontrol. Firma působí po celé České republice a v dalších zemích Evropské Unie i mimo ni - za zmínku stojí například pravidelné kontroly lanové dráhy na řeckém ostrově Santorini, kde společnost navázala dlouhodobou spolupráci.

Jedním z hlavních cílů společnosti je trvalá spokojenost našich zákazníků s vysokou kvalitou nedestruktivních kontrol. Pozitivní zkušenost dlouhodobých zákazníků je nejlepší referencí. Za zmínku stojí především tyto realizace:

  • Jeřábové lana v reaktorových místnostech JE Dukovany a Temelín
  • Těžní, vyrovnávací a vodící lana v rámci OKD, dolu Centrum, uranových dolů a dolu na lupek
  • Lana vrátků na přečerpávací elektrárně Dlouhé Stráně a elektrárně Lipno
  • Dopravní lano LD na Santorini (Řecko) a LD v Erzurum (Turecko)
  • Posouzení konstrukčních lan a dalších konstrukčních prvků střechy krasobruslařské haly v Brně

Jste zde: