INWIRO s.r.o.

INWIRO s.r.o.

Strojní výroba

Strojní výroba je nedílnou součástí námi nabízených služeb. Hlavní předností je garantovaná vysoká přesnost obrábění, vstřícnost k zákazníkům a spolehlivost

Přednosti výroby INWIRO

Žádný zákazník není malý

Pro naši společnost není žádný zákazník příliš malý, všech si vážíme stejně. Přijímáme zakázky i menšího rozsahu a realizujeme i kusovou a malosériovou výrobu.

Individuální projekty

Realizujeme i zcela individuální a specifické projekty, které jsou laděny přímo na míru zákazníkovi. Poradíme s technickým řešením projektu a následnou realizací.

Poradenství ohledně prototypů

Přinášíme technická řešení, inovace i jen jednotlivé úpravy. Jsme schopni poradit s technickými výkresy a strojní dokumentací.

Garantujeme vysokou přesnost obrábění

K výrobě používáme kvalitní obráběcí stroje osazené digitálním odměřováním zajišťujícím vysokou přesnost výroby. Za kvalitu provedení zakázky ručíme také díky vysoké profesionalitě a odbornosti našich zaměstnanců s mnohaletými zkušenostmi.

Spolupráce s divizí NDT kontrol

Jednou z hlavních předností naší strojní výroby je úzká spolupráce s divizí nedestruktivních kontrol, což umožňuje provádět vstupní, mezioperační i výstupní kontroly a zajistit tak bezkazovost výsledných produktů.

Spolupráce s partnery

Máme síť kooperujících firem, díky které jsme schopni zajistit komplexní výrobu různého rozsahu. Služby, které sami nenabízíme, zajišťujeme u našich partnerů. To nám umožňuje čerpat ze znalostí odborníků různých oborů a jejich dlouholetých zkušeností. Díky našim partnerům jsme schopni také zajišťovat různé výrobní materiály za výhodnější ceny.

Kontrola kvality

K veškerým materiálům máme k dispozici materiálové listy, jež dokládají jakost a kvalitu materiálů. Pečlivě dbáme na kvalitu samotné výroby za pomoci strojního vybavení osazeného digitálním odměřováním a následně všechny výrobky procházejí přísnou výstupní kontrolou.

Vždy včas a dle domluvy

Důležitým faktorem je pro nás spokojenost zákazníků, proto u veškerých zakázek dbáme na dodržení dohodnutých termínů a sjednaných požadavků. Vyhotovená zakázka může být rychle expedována až na místo zvolené zákazníkem na přesně domluvený čas.

Jste zde: