INWIRO s.r.o.

Společnost Inwiro s.r.o. se dlouhodobě zabývá nedestruktivním testováním a strojní výrobou o vysoké přesnosti obrábění.

Pracoviště: Inwiro s.r.o., Palackého 1131/107, Ostrava - Přívoz
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Vzdělání: vyučen v oboru výhodou, není nutností
Zařazení: operátor ve výrobě

Jste manuálně zruční a zajímá vás strojírenství, ale máte obavy se přihlásit a nemáte vzdělání nebo praxi v oboru? To vůbec nevadí! Pokud za sebou rádi vidíte kus poctivé práce a máte chuť pracovat, nabízíme vám možnost přidat se k našemu týmu. Chcete pracovat ve firmě, kde se k vám budou chovat s respektem a s lidským přístupem? Je to možné, přijďte se přesvědčit.

NÁPLŇ PRÁCE

  • obsluha CNC frézky
  • práce na zakázkách v malých sériích
  • výroba polotovarů i hotových obrobků
  • čtení technických výkresů
  • základní údržba stroje

CO OČEKÁVÁME

  • zodpovědný a pečlivý přístup ke svěřené práci
  • aktivní zájem naučit se něco nového a v daném oboru se specializovat
  • otevřený přístup ke kolegům
  • ř.p. sk B (výhodou)

CO ZÍSKÁTE

  • možnost profesního růstu na pozici programátor CNC
  • práci na hlavní pracovní poměr s možností získání smlouvy na dobu neurčitou
  • ucelené zaškolení zkušenými kolegy
  • vycházíme vstříc mimořádným osobním potřebám úpravou pracovní doby
  • domácí a přátelskou atmosféru s individuálním přístupem
  • motivující a transparentní systém odměn a benefitů s možností jejich růstu
  • stravenky 118 Kč/den

PLATOVÉ OHODNOCENÍ

  • zaměstnanec s praxí a zkušenostmi v oboru: nástupní mzda s bonusy 26 000 – 36 000 Kč *
  • zaměstnanec bez praxe a zkušeností: nástupní mzda s bonusy 18 000 – 26 000 Kč *

* částky mohou být dále navýšeny o přesčasy a nezahrnují benefity ve formě stravenek, které dostanete navíc.

DÁLE VÁS JISTĚ POTĚŠÍ

  • zajistíme Vám vzdělávací kurzy a školení
  • možnost dobrovolných proplacených přesčasů
  • máme nadstandardní pracovní vztahy - u nás skutečně platí, že názor každého zaměstnance má svou váhu
  • pořádáme firemní akce s rodinami

KONTAKTUJTE NÁS

Dalibor Bašista – zástupce pro obchod a výrobu
Mob.: +420 733 677 890